Кошик
480 відгуків
Тест ботинок Haix Nepal Pro - смотрите детальный обзор!Посмотреть
+380 (98) 609 97 87

Тактичні військові та туристичні рюкзаки

Для складних подорожей і сходжень необхідна відповідна екіпіровка. Правильно підібраний тактичний рюкзак для розвідки дозволить переносити велику кількість речей, не сильно навантажуючи спину. А значить, боєздатність залишається на висоті.

Армійські тактичні непромокальні рюкзаки

Компактні і суперміцні тактичні військові рюкзаки зроблені з високоміцного нейлону 600D, який не тільки дозволяє носити важкі речі, але і захищає вміст від несприятливих зовнішніх факторів і механічного втручання. Він чудово витримає суворі воєнні умови і відрізняється довгим терміном експлуатації.
Також у нашому магазині можна придбати непромокальні армійські рюкзаки українського виробництва для військових лікарів.
Детально продумана конструкція дозволить зробити транспортування речей максимально комфортним для Вашої спини та плечей. А завдяки наявності відділень і кишень, Ви можете компактно скласти всі свої речі. Ви зможете швидко знайти все необхідне, не дістаючи непотрібних речей.
Крім цього, тактичні військові рюкзаки оснащені сучасною системою MOLLE, завдяки надійним жорстким кріпленням можна легко розмістити додаткові подсумки, використовуючи своє спорядження більш ефективно.
Сильні навантаження вимагають додаткової кількості води, тому військові часто страждають від зневоднення, щоб цього уникнути, рюкзаки тактичні військові оснащені спеціально розробленої питною системою. Завдяки легко відкривається клапану можна втамовувати спрагу прямо в русі.

Рюкзаки для військових лікарів виробництва України та інших країн

В цьому розділі наші фахівці підібрали рюкзаки тактичні військові, непромокальні, а також рюкзаки для військових лікарів, вироблені в Україні та імпортні, які відповідають всім необхідним вимогам:
Вони зручно «сидять» на плечах.
Мають відділення під питну систему.
Створені з міцної тканини і якісної фурнітури, яка не вийде з ладу, і буде відмінно працювати, як в спеку, так і холод.
Є багато відділень і кишень, в які завжди знайдеться що покласти.
Витримують сувору військову обстановку.
Оснащены системой MOLLE, которая позволяет легко добавлять дополнительные подсумки.
Отлично сочетают в себе удобство и функционал.
Если Вам нужен прочный, надежный, качественный тактический военный рюкзак, который будет одинаково хорошо эксплуатироваться в любых условиях, в жару и дождь, мороз и вьюгу, Вы на правильном пути. Чтобы сделать заказ, Вы можете позвонить нашим менеджерам, и они помогут подобрать рюкзак, который полностью соответствует Вашим требованиям. Если Вы знаете, чего хотите – делайте заказ онлайн.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 7
Виробник
 • 64
 • 20
 • 20
 • 9
Контакти
 • Телефон:
  +380986099787
  +380636306601
 • Контактна особа:
  Ірина
 • Адреса:
  ул. Грушевського, 50/25, Вінниця, Вінницька область, Украина
 • Email:
  slava-ukraini.com.ua@ukr.net